Vyklízení bytů, domů i firem Odvoz odpadu a vyklízení pozůstalostí Profesionální přístup, férové ceny
Nezávazná poptávka (zdarma)

Jak probíhá vyklízení po úmrtí?

Vyklízení po úmrtí pietně a důsledně

Bohužel ne vždy člověk z tohoto světa odejde důstojně, ba co hůř, mu byl odepřen poklidný odchod z tohoto světa. Právě v těchto chvílích je třeba povolat profesionály, kteří zvládají úklid po úmrtí nejen po technické stránce, ale i s pietním přístupem a ohledem na soukromí pozůstalých. Naše společnost Vyklízení Global jsou s vyklízením po zemřelém léta prověřenou vyklízecí firmou.

Vyklízení pozůstalosti

Ať už se jedná o vyklízení pozůstalosti, tedy bytu k vyklizení, ale po zemřelém zde nezbyl žádný biologický materiál nebo právě vyklízení po úmrtí, kdy se v bytě nachází zaschlá krev či jiné tělní tekutiny, vždy jsme schopni situaci s ohledem na soukromí zadavatele vyřešit. V obou případech následně po vyklízení předáváme věci osobní či emoční hodnoty zákazníkovi.

Vyklízení po úmrtí

Proces vyklízení po úmrtí

Před samotným vyklizením bytu po zemřelém je nutné předem byt prohlédnout a zjistit možná zdravotní rizika. V případech, kdy se v bytě nachází biologický odpad (krav, tekutiny, fekálie) je nutné pro personál vyklízecí firmy použití ochranných obleků. Zapotřebí též bude v bytě nutné provést dezinfekci prostor a také dezodorizaci (čištění zatuchlého vzduchu).

Vyklízení pozůstalosti po úmrtí

Po zmíněné dezinfekce a dezodorizace následně probíhá klasické vyklízení pozůstalostí. Souhrnně tedy pytlování komunálního odpadu, odvoz starého nábytku a spotřebičů, demontáž vybavení a vestavěného zařízení, následně pak následuje odvoz odpadu na smluvní skládky či vybrané sběrné dvory. Následně jsou předány osobní věci z úklidu po úmrtí. V případě potřeby je též možné pozůstalost nově vymalovat, provést nátěry oken či zárubní či provést rekonstrukce menšího rozsahu (rekonstrukce koupelny, přestavba příček).

Vyklízení po úmrtí v bodech:

Vyklízení po úmrtí násilným činem

Máme zkušenosti i ve spolupráci se státními složkami při vyklízení a úklidu po sebevraždě či násilném trestném činu. Jsme schopni vyčistit a dezinfikovat i větší skvrny biologického původu a dodržet časový rámec dle přání zákazníka a příslušných složek. Při takovém úklidu je velký důraz na soukromí a profesionalitu jednoznačnou samozřejmostí.

Snad náš článek Vám pomohl osvětlit alespoň některé dotazy. Pokud máte nadále otázky nebo byste chtěli vyklízení pozůstalosti objednat, neváhejte a zavolejte na 604 946 096 či přište na emailovou adresu info@vyklizeni-global.cz.