Vyklízení bytů, domů i firem Odvoz odpadu a vyklízení pozůstalostí Profesionální přístup, férové ceny
Nezávazná poptávka (zdarma)

Malování, rekonstrukce bytů i firem

Praha a Středočeský kraj

Potřebujete v bytě vymalovat, vybourat příčku či provést kompletní rekonstrukce bytového jádra? Vyklízení Global Praha je tu právě pro Vás! Disponujeme řadou řemeslníků, kteří Vám po vyklizení bytu provedou vymalování pokoje, rekonstrukci koupelny či postaví nové přepažení v bytě.

  • Rekonstrukce koupelny
  • Rekonstrukce bytového jádra včetně malování
  • Rekonstrukce bytu
  • Rekonstrukce domu
  • Rekonstrukce kuchyně
  • Rekonstrukce podkroví
  • Rekonstrukce starých domů
  • Rekonstrukce balkonů
Vyklízení bytů Praha

Případné dotazy, poptávky ceny ohledně rekonstrukcí, malování a dalších řemeslných prací směřujte na tel. číslo: 604 946 096 či skrze emailovou adresu info@vyklizeni-global.cz.

Malíři pokojů a natěrači

Po vyklizení bytu je často žádoucí prostory i nově vymalovat. Vyklízení Global Praha nabízí šikorou škálu služeb z oboru malování a natírání. Provádíme jak malování bytů či firem, tak i nátěry fasád, zárubní a oken. Nebereme ohled na obsáhlost zakázky - vymalujeme jak Váš byt, tak i celou školu!

Vyklízení bytů Praha

Bourací práce

Je potřeba nahradit vypadané zdivo nebo vybourat zeď v některé z místností Vašeho bytu či firmy? I v tomto případě Vám podáme pomocnou ruku. Vyklízení Global Praha disponujeme šikovnými zedníky, kteří Vaší zeď srovnají přesně do Vámi vysněného stavu!

Vyklízení bytů Praha

Oblasti vyklízení pozůstalostí:

Řemeslníci s Vyklízení Global Praha jsou pro Vás k dispozici nejenom v Hlavním městě Praha, ale také v celém Středočeském kraji! Níže naleznete vyčet všech krajů, kde provádíme rekonstrukce, malování, nátěry a bourací práce.

Ceník vyklízecích služeb

Vyklízení 1 m³od 650,-

Cena za vyklízení je závislá dle druhu, váhy, objemnosti a nebezpečnosti materiálu. Pro bližší info volejte na 604 946 096, pište na email ve tvaru: info@vyklizeni-global.cz nebo nám napište.

x