Vyklízení bytů, domů i firem Odvoz odpadu a vyklízení pozůstalostí Profesionální přístup, férové ceny
Nezávazná poptávka (zdarma)

Jak probíhá vyklízení pozůstalosti

Vyklízení pozůstalosti bez stresu navíc

Ačkoliv úmrtí v rodině nikdy není radostnou událostí, dům, chatu či byt z pozůstalosti bude jistě nutno vyklidit. Krom emoční zátěže Vám vyklízení pozůstalosti nepřidá ani na Vašem času a fyzické kondici. Avšak existují na takové vyklízení firmy jako Vyklízení-Global, které mají s vyklízením pozůstalostí bohaté zkušenosti, dokáží ulehčit Vašem času, psychické zátěži, vše realizují s patřičnou pietou a profesionalitou.

Odhad likvidace pozůstalosti

Kompletní likvidace pozůstalosti není záležitostí na pár minut. Cenová nabídka (zdarma) se často vypočítává na místě, kde k likvidaci má dojít. Cenu za vyklizení lze poptávat i emailem, ovšem bývá pouze orientační. Nejpřesnější odhad předem získáte, při pořízení fotek pozůstalosti s nejzávažnějšími místy k vyklizení, to ale vždy není možné.

Vyklízení pozůstalosti Praha

Průběh vyklízení pozůstalosti

Samotné vyklízení pozůstalosti pak probíhá veskrze standardním způsobem. Což je odvoz odpadu, nábytku, vybavení a vysloužilých elektrospotřebičů na skládku. K odvozu se používá nejčstějí velkoobjemový kontejner nebo specializované vozy. Při vyklízení po zemřelém se leckdy naleznou i věci osobního charakteru, které jsou na konci akce samozřejmě předány.

Likvidace pozůstalosti Praha

Součástí likvidace pozůstalosti může být i odvoz koberců, nepotřebného oblečení a těžkých břemen. Vše, co má být určeno k vyklízení je předem dohodnuto se zadavatelem, aby se předešlo ztrátě věcí nominální či citové hodnoty. Celkově probíhá vyklízení po úmrtí s maximální profesionalitou, pietou, ohleduplností a důrazem na soukromí.

Shrnutí vyklízení pozůstalosti:

Dezinfekce a dezodorizace pozůstalosti

Při některých zásazích je nutná dozodorizace (čištění vzduchu). Zatuchlý a nevábný odér lze jen velmi těžko vyvětrat a je nutné použít speciální techniku. V ojedinělých případech je též požádaváno i odstranění zbytkového biologického materiálu. I na takové zásahy při vyklízení pozůstalosti jsme připraveni. Provedeme dezinfekce prostor v daném rozsahu a síle, aby se předešlo případným zdravotním komplikacím při dalším používání bytu.

Snad náš článek Vám pomohl osvětlit alespoň některé dotazy. Pokud máte nadále otázky nebo byste chtěli vyklízení pozůstalosti objednat, neváhejte a zavolejte na 604 946 096 či přište na emailovou adresu info@vyklizeni-global.cz.