Vyklízení bytů, domů i firem Odvoz odpadu a vyklízení pozůstalostí Profesionální přístup, férové ceny
Nezávazná poptávka (zdarma)

Vyklízení bytů a domů - Bělá pod Bezdězem

Vyklízení a odvoz odpadu v Bělé pod Bezdězem

Profesionální a levné vyklízení bytů, rodinných i činžovních domů profesionálně a za rozumné ceny ve městě Bělá pod Bezdězem. Vyklízení objektů (i nebytových) realizujme bez ohledu na množství odpadu i jeho nebezpečnost. Vyklízecí práce v Bělé pod Bezdězem za bezkonkurenční ceny!

Ruční vyklízení bytů a následný odvoz za pomocí dodávek či velkoobjemového kontejneru na celém území města Bělá pod Bezdězem a jeho okolí.

  • Profesionální vyklízení bytů Bělá pod Bezdězem
  • Odvoz nábytku, spotřebičů, velkých břemen
  • Likvidace komunálního i nebezpečného odpadu (eternit, bio odpad)
  • Vyklízení bytů po požárech a povodních (živelných pohromách)
  • Vyklízení bytů rychle a levně
  • Možnost následné rekonstrukce
Vyklízení bytů Praha

Vyklízení nemovitostí zajistíme pro každý byt, dům, firmu či veřejný objekt jako jsou úřady, školy či muzea. Jsme schopni obsáhnout zakázky na vyklízení i špatné dostupných či toxických prostor. Provádíme nejenom komplexní vyklízení bytů, ale i částečné vyklízení prostor jako je vyklízení půd, sklepů, zahrad, společných prostor, pokojů a jiných částí bytů či domů.

Vyklízení pozůstalostí / po úmrtí - Bělá pod Bezdězem

Provádíme nejenom klasické vyklízení pozůstalostí, tedy vyklízení starého nábytku a odpadu z bytů z pozůstalosti, ale zároveň jako jedna z mála firem v ČR nabízíme vyklízení bytu po úmrtí. Konkrétně se jedná o případy, kdy nebylo tělo zemřelého včas zajištěno a je nutný úklid biologického materiálu (čištění krve, fekálie a jiné tělesné tekutiny) + čištění vzduchu (dezodorizace). V rámci úklidu nebezpečného materiálu též provádíme úklid a dezinfekci po narkomanech či bezdomovcích.

Vyklízení sklepů, půd - Bělá pod Bezdězem

Vyklízecí práce provádíme nejenom celkově (celé vyklízení bytu), ale i částěčně - vyklízení sklepů, vyklízení půd, společných prostor panelového či činžovního domu i samostatného pokoje. Jsme připraveni a vybavení na vyklízení sklepů tmavých, vlhkých i špatně dostupných. V rámci vyklízení půd disponujeme i stěhovacími lany a dalším vybavením, které takové vyklízení značně urychlují.

Vyklízení sklepů Praha

Pokud Vás zaujala nabídka vyklízení sklepu, půdy či jiných prostor nebo jen máte dotaz ohledně realizace či ceny, není nic jednoduššího než nás kontaktovat na čísle 604 946 096 či skrze emailovou adresu info@vyklizeni-global.cz.

Vyklízení firem Bělá pod Bezdězem

Společnost Vyklízení Global působí takřka po celé České republice! Jsme schopni zajistit vyklízení firemních prostor sebevětšího rozsahu - ať už se jedná o sklady, obchody, kanceláře nebo budovy městské správy, školy, kostely a jiné veřejné instituce.

Rychlé e efektivní vyklízení

Vždy se snažíme o maximálně prozákaznický přístup a vysokou úroveň profesionality. Pevné termíny vyklízení jsou u nás samozřejmostí, stejnětak jako snaha o koordinaci našich služeb tak, aby byla případně zachována otevírací doba či pracovního hodiny zaměstnanců ve vyklízeném objektu.

Vyklízení bytů

Ceník vyklízecích služeb

Vyklízení 1 m³od 650,-

Cena za vyklízení je závislá dle druhu, váhy, objemnosti a nebezpečnosti materiálu. Pro bližší info volejte na 604 946 096, pište na email ve tvaru: info@vyklizeni-global.cz nebo nám napište.

x